Restaurace Putyka & Worker’s PUB Týniště nad Orlicí

Kozlova Putyka
Restaurace

RESTAURACE KOZLOVA PUTYKA se nachází v Týništi nad Orlicí v dominantní budově Hotel Orlice, která je chloubou celého náměstí. Jako druhá restaurace v České republice se může pochlubit unikátními, měděnými pivními tanky umístěnými přímo nad výčepem.

RESTAURACE KOZLOVA PUTYKA je rozdělena na tři části: kuřácká pivnice se stylovými tanky a specifickou hospodskou atmosférou; nekuřácká restaurace opticky rozdělená na kavárenskou a restaurační část, vhodnou pro pořádání slavnostních hostin, rodinných oslav a firemních večírků. Třetí částí je krytá zahrádka s celoročním provozem.
Kozlova Putyka
Denní menu

Denně je pro Vás připraveno kromě specialit a steaků i polední menu a výběr hotových jídel.

DENNÍ MENU - aktuální jídelní lístek naleznete zde


Kozlova Putyka
Jídelní a nápojový lístek

Přijďte ochutnat kvalitní jídla dle konceptu prvotřídní kuchyně v moderním pojetí. Jídelní lístek pro Vás připravil šéfkuchař Dalibor Navrátil, známý špičkový kuchař a gastronomický školitel, rytíř francouzského řádu Cheine Des Rotisseurs za gastronomii, milovník bylinek a kvalitních surovin. Denně je pro Vás připraveno kromě specialit a steaků i polední menu a výběr hotových jídel.

Ochutnejte pivo přímo z tanků, nepasterizovaný Velkopopovický Kozel 11°, čepovaný personálem, který proškolil a certifikoval Master Bartender Jaroslav Učík (mistr ČR a vicemistr světa v čepování piva).

Jídelní lístek a nápojový lístek


Restaurace - Putyka & Worker’s PUB - Týniště nad Orlicí

© Restaurace Putyka & Worker’s PUB – všechna práva vyhrazena | papaguy.net and r-evolution.ws