Restaurace Putyka & Worker’s PUB Týniště nad Orlicí

Kozlova Putyka
Fotogalerie

Restaurace Kozlova Putyka - exteriér
Restaurace Kozlova Putyka se nachází v Týništi nad Orlicí v dominantní budově Hotel Orlice, která je chloubou celého náměstí. Jako druhá restaurace v České republice se může pochlubit unikátními, měděnými pivními tanky umístěnými přímo nad výčepem.
Restaurace Kozlova Putyka - interiér
RESTAURACE KOZLOVA PUTYKA je rozdělena na tři části - kuřácká pivnice se stylovými tanky a specifickou hospodskou atmosférou; nekuřácká restaurace opticky rozdělená na kavárenskou a restaurační část, vhodnou pro pořádání slavnostních hostin, rodinných oslav a firemních večírků. Třetí částí je krytá zahrádka s celoročním provozem.
Restaurace Kozlova Putyka - nabídka jídel
Přijďte ochutnat kvalitní jídla dle konceptu prvotřídní kuchyně v moderním pojetí. Jídelní lístek pro Vás připravil Miloš Linhart, odborník na steaky a italskou kuchyni, kuchař z michelinských restaurací. Denně je pro Vás připraveno kromě specialit a steaků i polední menu a výběr hotových jídel. Na požádání Vám sestavíme kalkulaci jídel a nápojů pro slavnostní hostinu nebo rozpočet pro studené i teplé bufetové stoly při pohoštění formou rautu.
Akce
Květnové večeře pro páry...


Fotogalerie - Putyka & Worker’s PUB - Týniště nad Orlicí

© Restaurace Putyka & Worker’s PUB – všechna práva vyhrazena | papaguy.net and r-evolution.ws